INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guadalupe Perez Rojas vs. Vesna Dolonc - Wzajemne mecze
09.05.16 | Klasyf. | Vesna Dolonc | Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana |
Guadalupe Perez Rojas form & Vesna Dolonc form
Guadalupe Perez Rojas - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Clara Burel | - | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Nastassja Burnett | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 6-74, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Josephine Boualem | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
15.11.17 2. runda | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-0, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Nora Niedmers | 3-6, 1-1, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 1-3, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.17 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-75, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Francesca Sella | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Molly Helgesson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Tania Andrada Mare | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
24.08.17 2. runda | vs. Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda | vs. Emma Onila | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Emily Fanning | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Anastasia Bursa | 0-6, 5-6, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Francesca Sella | 6-73, 2-4, - Guadalupe Perez Rojas - krecz | szczegóły meczu | |
La Marsa - ceglana | ||||
04.05.17 2. runda | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.17 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.03.17 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Vesna Dolonc - ostatnie mecze
Zawada - dywanowa | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.16 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
22.09.16 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.16 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
05.08.16 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.16 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.08.16 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.16 Półfinał | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
10.05.16 1. runda | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
08.05.16 Finał | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.05.16 Półfinał | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.05.16 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |