INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandra Vostrikova vs. Vesna Dolonc - Wzajemne mecze
07.11.16 | 1. runda klasyf. | Vesna Dolonc | Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Aleksandra Vostrikova form & Vesna Dolonc form
Aleksandra Vostrikova - ostatnie mecze
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
31.08.17 Ćwierćfinał | vs. Maia Lumsden | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.17 2. runda | vs. Giorgie Jones | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.17 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.17 1. runda | vs. Grace Leake | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
15.06.17 Ćwierćfinał | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.17 2. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.17 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.04.17 2. runda | vs. Daiana Negreanu | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Angelique Svinos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Olga Puchkova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
16.11.16 2. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
05.10.16 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Vera Sakalouskaya | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
30.09.16 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 Ćwierćfinał | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Vesna Dolonc - ostatnie mecze
Zawada - dywanowa | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.16 2. runda | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.11.16 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
22.09.16 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.16 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
05.08.16 Ćwierćfinał | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.16 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-76, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.08.16 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Alina Silich | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.16 Półfinał | vs. Vera Lapko | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kichenok | 3-0, Nadiya Kichenok - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Polina Leykina | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Alena Tarasova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
10.05.16 1. runda | vs. Ana Vrljic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Zsitvay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
08.05.16 Finał | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.05.16 Półfinał | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.05.16 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Stolmar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |