MECZ
28.11.19 | 2. runda | Veronika Pepelyaeva | Alicia Barnett | 6-4, 1-0, - krecz | W15 Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Veronika Pepelyaeva | Alicia Barnett | |
1. podanie % | 23/32 (72%) | 31/40 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/23 (74%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/9 (33%) | 3/9 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/40 (53%) | 12/32 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 41/72 (57%) | 31/72 (43%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Veronika Pepelyaeva | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-40, 15-0, 30-40 | ||
Veronika Pepelyaeva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-2 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0 | ||
Veronika Pepelyaeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Veronika Pepelyaeva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Veronika Pepelyaeva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alicia Barnett | |
0-0 | ||
- krecz |
Rosja
03.08.01, 22 lat
03.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Veronika Pepelyaeva vs. Alicia Barnett - Wzajemne mecze
28.11.19 | 2. runda | Veronika Pepelyaeva | Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | W15 Milovice | halowa |
Veronika Pepelyaeva form & Alicia Barnett form
Veronika Pepelyaeva - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Alicia Barnett - ostatnie mecze
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.21 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |