Ukraina
02.12.86, 37 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Niemcy
07.03.97, 27 lat
Ukraina
30.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Niemcy
07.03.97, 27 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Veronika Kapshay/Anastasiya Shoshyna vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Wzajemne mecze
05.09.16 | Półfinał | Veronika Kapshay/Anastasiya Shoshyna | Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Veronika Kapshay form & Tayisiya Morderger form
Veronika Kapshay/Anastasiya Shoshyna - ostatnie mecze
Bucha - ceglana |
12.09.16 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin/Ilona Kremen | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
12.09.16 1. runda | vs. Alena Fomina/Ganna Poznikhirenko | 7-62, 6-2 | | szczegóły meczu |
Bucha - ceglana |
05.09.16 Finał | vs. Ilona Kremen/Ganna Poznikhirenko | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
05.09.16 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Perper/Adriana Sosnovschi | 6-4, 3-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
05.09.16 Półfinał | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 7-5, 6-0 | | szczegóły meczu |
05.09.16 1. runda | vs. Helen Ploskina/Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
Kharkiv - ceglana |
22.08.16 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva/Christina Shakovets | 2-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Kharkiv - ceglana |
15.08.16 Półfinał | vs. Alena Fomina/Alyona Sotnikova | 7-5, 6-0 | | szczegóły meczu |
15.08.16 Finał | vs. Ilona Kremen/Ganna Poznikhirenko | 4-6, 6-4, 11-9 | | szczegóły meczu |
15.08.16 1. runda | vs. Kerstin Peckl/Angelina Shakhraychuk | 6-1, 6-0 | | szczegóły meczu |
15.08.16 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Grinchishina/Kateryna Sliusar | 6-4, 4-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
Sharm El - twarda |
21.03.16 Półfinał | vs. Anastasiya Komardina/Yana Sizikova | 2-6, 6-4, 10-8 | | szczegóły meczu |
21.03.16 Finał | vs. Karin Kennel/Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | | szczegóły meczu |
21.03.16 1. runda | vs. Tamara Bizhukova/Alena Fomina | 6-2, 3-0, Tamara Bizhukova/Alena Fomina - krecz | | szczegóły meczu |
21.03.16 Ćwierćfinał | vs. Luisa Marie Huber/Francesca Stephenson | 4-6, 6-2, 10-7 | | szczegóły meczu |
Bucha - ceglana |
21.09.15 1. runda | vs. Anastasia Grymalska/Oleksandra Korashvili | 5-7, 4-6 | | szczegóły meczu |
Zawada - dywanowa |
11.11.13 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Alexandrova/Petra Krejsova | 6-1, 7-5 | | szczegóły meczu |
11.11.13 Półfinał | vs. Nikola Frankova/Tereza Smitkova | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
11.11.13 1. runda | vs. Sandra Honigova/Andrea Kulova | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
Tayisiya Morderger/Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa |
27.03.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey/Eden Silva | 2-6, 7-66, 11-13 | | szczegóły meczu |
W50 Macon - halowa |
28.02.24 Ćwierćfinał | vs. Shuo Feng/Yu-Yun Li | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
27.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu/Julia Avdeeva | 7-62, 7-67 | | szczegóły meczu |
W75 Altenkirchen - dywanowa |
13.02.24 1. runda | vs. Celine Naef/Bibiane Schoofs | 2-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
W75 Grenoble - halowa |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva/Ekaterina Maklakova | 5-7, 3-6 | | szczegóły meczu |
W75 Andrezieux - halowa |
30.01.24 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova/Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Esch/Alzette - halowa |
13.01.24 Finał | vs. Josy Daems/Anastasiia Firman | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
12.01.24 Półfinał | vs. Nikol Rivkin/Marie Weckerle | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
W60 Trnava - halowa |
28.11.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze/Isabelle Haverlag | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W100 Valencia - ceglana |
21.11.23 1. runda | vs. Alicia Barnett/Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W40 Petange - halowa |
17.11.23 Półfinał | vs. Alicia Barnett/Samantha Murray | 1-6, 6-72 | | szczegóły meczu |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic/Magali Kempen | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
W80 Poitiers - halowa |
24.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas/Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W60 Hamburg - halowa |
21.10.23 Finał | vs. Julia Avdeeva/Ekaterina Maklakova | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
20.10.23 Półfinał | vs. Aneta Kladivova/Ekaterina Yashina | 3-6, 7-5, 10-5 | | szczegóły meczu |
18.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas/Indy De Vroome | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Rouen - halowa |
10.10.23 1. runda | vs. Alena Fomina/Iryna Shymanovich | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W40 Lisbon - ceglana |
07.10.23 Finał | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
06.10.23 Półfinał | vs. Alice Rame/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
05.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 6-0 | | szczegóły meczu |
03.10.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei/Martha Matoula | 6-4, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
W25 Santarem - twarda |
29.09.23 Półfinał | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 4-6, 6-4, 10-12 | | szczegóły meczu |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ashley Lahey/Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
27.09.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova/Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 7-62 | | szczegóły meczu |
W60 Vienna - ceglana |
06.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik/Sapfo Sakellaridi | 4-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W40 Oldenzaal - ceglana |
29.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens/Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
W60 Prerov - ceglana |
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu/Renata Voracova | 5-7, 1-6 | | szczegóły meczu |
W40 Wroclaw - ceglana |
15.08.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova/Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
W60 Olomouc - ceglana |
19.07.23 1. runda | vs. Pia Lovric/Eszter Meri | 3-6, 6-4, 6-10 | | szczegóły meczu |