MECZ
20.04.17 | Ćwierćfinał | Veronika Kapshay | Arina Folts | 6-1, 6-0 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Veronika Kapshay | Arina Folts | |
1. podanie % | 25/41 (61%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/25 (72%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/16 (75%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/32 (66%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Veronika Kapshay vs. Arina Folts - Wzajemne mecze
20.04.17 | Ćwierćfinał | Veronika Kapshay | Arina Folts | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Veronika Kapshay form & Arina Folts form
Veronika Kapshay - ostatnie mecze
Bucha - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Anna Novikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Luna Meers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Artvin - twarda | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Maryna Chernyshova | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Tatiana Perebiynis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Daria Orichkevitch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Arina Taluenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.06.17 1. runda | vs. Jade Lewis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-4, - Veronika Kapshay - krecz | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Polina Monova | 2-5, - Veronika Kapshay - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
21.04.17 Półfinał | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.17 Ćwierćfinał | vs. Arina Folts | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.04.17 2. runda | vs. Albina Khabibulina | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Katharina Lehnert | 1-6, - Veronika Kapshay - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.03.17 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.17 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.17 1. runda | vs. Nina Stadler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.02.17 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Arina Folts - ostatnie mecze
W25 Fergana - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
31.05.17 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.04.17 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.04.17 2. runda | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
12.04.17 2. runda | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |