Brazylia
03.10.99, 24 lat
03.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nathalia Wolf Gasparin vs. Veronika Erjavec - Wzajemne mecze
25.03.18 | 2. runda klasyf. | Veronika Erjavec | Nathalia Wolf Gasparin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Nathalia Wolf Gasparin form & Veronika Erjavec form
Nathalia Wolf Gasparin - ostatnie mecze
Luque - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Eduarda Piai | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 7-5, 5-3, Maria Jazmin Amicuzi - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Dolores Molina Portela | 6-75, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Camila Ruiz Diaz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Eduarda Piai | 6-75, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Andrea Campodonico | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Iman Garshong | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lidya Yargovan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Verena Meliss | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.04.18 1. runda | vs. Aleksandra Kulik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Eduarda Piai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Mariana Duque-Marino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Catanduva - ceglana | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Carla Lucero | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Victoria Bosio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
28.02.17 1. runda | vs. Eduarda Piai | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Veronika Erjavec - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |