MECZ
08.09.20 | 1. runda klasyf. | Veronika Erjavec | Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-1 | W25 Tarvisio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
18.12.01, 22 lat
18.12.01, 22 lat
Veronika Erjavec vs. Alexandra Vasilyeva - Wzajemne mecze
08.09.20 | 1. runda klasyf. | Veronika Erjavec | Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Tarvisio | ceglana |
Veronika Erjavec form & Alexandra Vasilyeva form
Veronika Erjavec - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
21.04.24 Finał | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Półfinał | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
13.04.24 | vs. Renata Jamrichova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Alexandra Vasilyeva - ostatnie mecze
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Shria Atturu | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.04.24 Klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - krecz | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |