MECZ
19.07.16 | 1. runda | Veronica Miroshnichenko | Jelena Stojanovic | 6-4, 6-2 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Veronica Miroshnichenko | Jelena Stojanovic | |
1. podanie % | 35/59 (59%) | 26/73 (36%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/35 (80%) | 18/26 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 18/47 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/73 (51%) | 21/59 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Veronica Miroshnichenko vs. Jelena Stojanovic - Wzajemne mecze
19.07.16 | 1. runda | Veronica Miroshnichenko | Jelena Stojanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Veronica Miroshnichenko form & Jelena Stojanovic form
Veronica Miroshnichenko - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Trevino Couto | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Jamie Loeb | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Renata Zarazua | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Carolina Alonso | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 7-615, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-77, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Jelena Stojanovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.20 1. runda | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.20 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.08.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |