MECZ
02.09.19 | 1. runda klasyf. | Verena Meliss | Yasmina El Sayed | 6-1, 6-3 | W60 Montreux | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Verena Meliss | Yasmina El Sayed | |
1. podanie % | 36/45 (80%) | 34/54 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/9 (78%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/54 (56%) | 12/45 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Verena Meliss | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Yasmina El Sayed | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Verena Meliss | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Yasmina El Sayed | |
0-0 | ||
Verena Meliss | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yasmina El Sayed | |
0-0 | ||
Verena Meliss | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yasmina El Sayed | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Verena Meliss | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Yasmina El Sayed | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Verena Meliss | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yasmina El Sayed | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Verena Meliss | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Yasmina El Sayed | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-40 | ||
Verena Meliss | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Yasmina El Sayed | |
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
28.05.96, 27 lat
28.05.96, 27 lat
Verena Meliss vs. Yasmina El Sayed - Wzajemne mecze
02.09.19 | 1. runda klasyf. | Verena Meliss | Yasmina El Sayed | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Montreux | ceglana |
Verena Meliss form & Yasmina El Sayed form
Verena Meliss - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Yasmina El Sayed - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 7-65, 2-2, - Yasmina El Sayed - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Oceane Babel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Daiana Postay | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, - Yasmina El Sayed - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Dona Abo Habaga | 0-1, - Yasmina El Sayed - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 1-6, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Sauco Roque | 7-65, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Silvia Saccani | 7-66, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Martina Caregaro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.02.19 Klasyf. | vs. Nakisa Djamshidi | 7-64, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Playford - twarda | ||||
31.12.18 1. runda klasyf. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | - Yasmina El Sayed - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 3-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |