MECZ
07.08.18 | 1. runda | Verena Hofer | Julia Payola | 6-2, 7-63 | Sezze | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Verena Hofer | Julia Payola | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 35/61 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/41 (59%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/61 (51%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Verena Hofer | 0-0 | |
1-0 | Julia Payola | |
0-0, A-40[BP], 40-40 | ||
Verena Hofer | 1-1 | |
0-0, 40-A[BP] | ||
Verena Hofer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Verena Hofer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Verena Hofer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Verena Hofer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
2-1 | Julia Payola | |
3-1 | Julia Payola | |
0-0, 0-40 | ||
Verena Hofer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-3 | Julia Payola | |
4-4 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Verena Hofer | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Julia Payola | |
0-0 | ||
6-5 | Julia Payola | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-6 | Julia Payola | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Verena Hofer vs. Julia Payola - Wzajemne mecze
07.08.18 | 1. runda | Verena Hofer | Julia Payola | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Sezze | ceglana |
Verena Hofer form & Julia Payola form
Verena Hofer - ostatnie mecze
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-65, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
02.11.20 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
31.10.19 Ćwierćfinał | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Anna Popescu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Julieta Estable | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.03.19 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Julyette Steur | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.19 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
20.12.18 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda | vs. Francesca Bullani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda | vs. Chiara Giaquinta | 7-67, 7-62 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Sara Gambogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
23.11.18 Półfinał | vs. Amanda Carreras | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 Ćwierćfinał | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.18 2. runda | vs. Maria Masini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Julia Payola - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |