MECZ
25.09.17 | 1. runda | Vera Zvonareva | Irina-Camelia Begu | 2-6, 6-2, 6-4 | Tashkent | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vera Zvonareva | Irina-Camelia Begu | |
1. podanie % | 65/91 (71%) | 65/107 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/65 (62%) | 39/65 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/26 (50%) | 21/42 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/19 (21%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/107 (44%) | 38/91 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/198 (51%) | 98/198 (49%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Zvonareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vera Zvonareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Zvonareva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vera Zvonareva | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vera Zvonareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Zvonareva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Zvonareva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Zvonareva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vera Zvonareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Zvonareva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vera Zvonareva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vera Zvonareva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Zvonareva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vera Zvonareva vs. Irina-Camelia Begu - Wzajemne mecze
25.09.17 | 1. runda | Vera Zvonareva | Irina-Camelia Begu | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
Vera Zvonareva form & Irina-Camelia Begu form
Vera Zvonareva - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Andreea Mitu | - | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Heather Watson | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 3-6, 1-0, - Vera Zvonareva - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Timea Babos | 6-73, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ons Jabeur | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 6-4, 1-0, Clara Tauson - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Katie Boulter | 6-4, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 Klasyf. | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.23 1. runda | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Irina-Camelia Begu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tara Wurth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
02.06.23 3. runda | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Sara Errani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Xiyu Wang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.05.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 4. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Shelby Rogers | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
06.04.23 3. runda | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.23 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |