MECZ
20.05.18 | Finał | Vera Lapko | Quirine Lemoine | 6-2, 6-4 | Saint Gaudens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vera Lapko | Quirine Lemoine | |
1. podanie % | 30/56 (54%) | 43/64 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/26 (38%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/64 (58%) | 26/56 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 8 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Quirine Lemoine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vera Lapko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Vera Lapko | 1-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Vera Lapko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Quirine Lemoine | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Quirine Lemoine | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-2 | Quirine Lemoine | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Quirine Lemoine | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Quirine Lemoine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Lapko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Quirine Lemoine | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vera Lapko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Vera Lapko | 3-1 | |
Vera Lapko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Vera Lapko | 4-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Vera Lapko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Quirine Lemoine | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vera Lapko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vera Lapko vs. Quirine Lemoine - Wzajemne mecze
20.05.18 | Finał | Vera Lapko | Quirine Lemoine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Saint Gaudens | ceglana |
Vera Lapko form & Quirine Lemoine form
Vera Lapko - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | - | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Estelle Cascino | 1-6, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
21.01.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | - | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 3-6, 7-613 | szczegóły meczu | |
11.01.23 1. runda | vs. Victoria Sanchez Bronzetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
30.10.22 Finał | vs. Lucie Havlickova | 4-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.22 Półfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.22 Klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Cagla Buyukakcay | 1-4, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Quirine Lemoine - ostatnie mecze
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.22 Półfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.21 Finał | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
04.07.21 Finał | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.21 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | Jessica Pieri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |