MECZ
11.12.17 | 1. runda | Vera Lapko | Dayana Yastremska | 7-5, 7-5 | Dubai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vera Lapko | Dayana Yastremska | |
1. podanie % | 46/84 (55%) | 48/84 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/46 (76%) | 29/48 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/38 (37%) | 17/36 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/84 (45%) | 35/84 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vera Lapko vs. Dayana Yastremska - Wzajemne mecze
09.01.19 | 2. runda | Dayana Yastremska | Vera Lapko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
29.12.17 | 1. runda klasyf. | Dayana Yastremska | Vera Lapko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
11.12.17 | 1. runda | Vera Lapko | Dayana Yastremska | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Dubai | twarda |
20.09.17 | 2. runda | Dayana Yastremska | Vera Lapko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Saint Petersburg | halowa |
23.02.17 | 2. runda | Dayana Yastremska | Vera Lapko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
Vera Lapko form & Dayana Yastremska form
Vera Lapko - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | - | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Estelle Cascino | 1-6, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vero - ceglana | ||||
21.01.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 2-6, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | - | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 3-6, 7-613 | szczegóły meczu | |
11.01.23 1. runda | vs. Victoria Sanchez Bronzetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
30.10.22 Finał | vs. Lucie Havlickova | 4-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.22 Półfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Barbora Palicova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.22 Klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Cagla Buyukakcay | 1-4, - Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Dayana Yastremska - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
25.01.24 Półfinał | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 4. runda | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |