MECZ
22.10.07 | 2. runda klasyf. | Vera Dushevina | Timea Bacsinszky | 6-4, 6-2 | Linz | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Vera Dushevina | Timea Bacsinszky | |
1. podanie % | 29/50 (58%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 12/24 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/55 (49%) | 15/50 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vera Dushevina vs. Timea Bacsinszky - Wzajemne mecze
01.08.09 | Półfinał | Vera Dushevina | Timea Bacsinszky | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Istanbul | twarda |
22.10.07 | 2. runda klasyf. | Vera Dushevina | Timea Bacsinszky | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
25.06.07 | 1. runda | Vera Dushevina | Timea Bacsinszky | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
Vera Dushevina form & Timea Bacsinszky form
Vera Dushevina - ostatnie mecze
Doha - twarda | ||||
19.02.16 1. runda klasyf. | vs. Katerina Siniakova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
06.02.16 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.16 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Sevastova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.16 1. runda klasyf. | vs. Ipek Soylu | 2-6, 6-2, 8-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
02.01.16 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Shvedova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
19.10.15 Klasyf. | vs. Klara Koukalova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.10.15 2. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.10.15 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 4-0, Evgeniya Rodina - krecz | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.15 1. runda klasyf. | vs. Petra Martic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.15 Klasyf. | vs. Dinah Pfizenmaier | 6-0, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.15 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.15 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.04.15 1. runda klasyf. | vs. Risa Ozaki | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
17.06.14 1. runda klasyf. | vs. Melanie Oudin | 7-63, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.14 1. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
08.04.14 1. runda | vs. Francesca Schiavone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.14 Klasyf. | vs. Maria-Elena Camerin | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.14 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Ana Vrljic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
24.03.14 1. runda klasyf. | vs. Polina Vinogradova | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Innisbrook - ceglana | ||||
17.03.14 1. runda | vs. Allie Kiick | 6-1, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Johanna Larsson | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.14 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Bouchard | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Beygelzimer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
25.01.14 1. runda klasyf. | vs. Vesna Dolonc | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.14 Klasyf. | vs. Yingying Duan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.14 2. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.14 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
27.12.13 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 6-1, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Taipei WTA - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Daria Saville | 6-72, 6-73 | szczegóły meczu |
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |