MECZ
30.07.18 | 1. runda klasyf. | Venla Ahti | Jacquline Nylander Altelius | 6-73, 6-2, 6-1 | Savitaipale | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Finlandia
15.12.00, 23 lat
15.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
11.12.00, 23 lat
11.12.00, 23 lat
Venla Ahti vs. Jacquline Nylander Altelius - Wzajemne mecze
30.07.18 | 1. runda klasyf. | Venla Ahti | Jacquline Nylander Altelius | 6-73, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Savitaipale | ceglana |
Venla Ahti form & Jacquline Nylander Altelius form
Venla Ahti - ostatnie mecze
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
08.05.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nora Parik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Diandra Suitso | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Filippa Vale Frogner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Michaela Honcova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Stefanija Polischuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Darta Dalecka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Jacquline Nylander Altelius - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |