Niemcy
23.06.98, 25 lat
23.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sophia Intert vs. Vendula Zovincova - Wzajemne mecze
12.09.17 | 1. runda | Vendula Zovincova | Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Sophia Intert form & Vendula Zovincova form
Sophia Intert - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.20 1. runda | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.10.19 Klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Vendula Zovincova - ostatnie mecze
Ricany - ceglana | ||||
02.09.18 Finał | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | szczegóły meczu | |
01.09.18 Półfinał | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
05.02.18 1. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
09.11.17 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 2. runda | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
02.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
20.08.17 Półfinał | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.08.17 Finał | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |