MECZ
11.07.16 | 2. runda klasyf. | Vendula Zovincova | Katerina Kramperova | 6-1, 6-0 | Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vendula Zovincova vs. Katerina Kramperova - Wzajemne mecze
11.07.16 | 2. runda klasyf. | Vendula Zovincova | Katerina Kramperova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana |
Vendula Zovincova form & Katerina Kramperova form
Vendula Zovincova - ostatnie mecze
Ricany - ceglana | ||||
02.09.18 Finał | vs. Julyette Steur | 6-3, 6-72, 7-60 | szczegóły meczu | |
01.09.18 Półfinał | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Denisa Pospisilova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
05.02.18 1. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Alice Matteucci | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
30.11.17 2. runda | vs. Lena Ruppert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.17 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
09.11.17 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Lou Adler | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Alena Fomina | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Ana Biskic | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Pernilla Mendesova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 2. runda | vs. Meritxell Perera Ros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-4, 6-70 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Pernilla Mendesova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
02.09.17 Ćwierćfinał | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.17 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
20.08.17 Finał | vs. Astra Sharma | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.17 Półfinał | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Katerina Kramperova - ostatnie mecze
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
16.03.17 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |