Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
27.06.00, 23 lat
27.06.00, 23 lat
Ekaterina Ovcharenko vs. Vasiliki Karvouni - Wzajemne mecze
28.04.18 | 1. runda klasyf. | Vasiliki Karvouni | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ekaterina Ovcharenko form & Vasiliki Karvouni form
Ekaterina Ovcharenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Vasiliki Karvouni - ostatnie mecze
W15 Lawrence - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Maya Tahan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Haley Giavara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Anna Maria Procacci | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
11.08.18 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Cristina Ene | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Antonella La Cava | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Candela Bugnon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
29.06.18 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Romy Koelzer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu |