Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
27.06.00, 23 lat
27.06.00, 23 lat
Chantal Sauvant vs. Vasiliki Karvouni - Wzajemne mecze
29.04.18 | 2. runda klasyf. | Vasiliki Karvouni | Chantal Sauvant | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Chantal Sauvant form & Vasiliki Karvouni form
Chantal Sauvant - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Vasiliki Karvouni - ostatnie mecze
W15 Lawrence - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Maya Tahan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Haley Giavara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Anna Maria Procacci | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
11.08.18 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Cristina Ene | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Antonella La Cava | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Candela Bugnon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
29.06.18 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Piia Suomalainen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Romy Koelzer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu |