MECZ
14.06.20 | 1. runda | Varvara Lepchenko | Dasha Ivanova | 6-3, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Varvara Lepchenko | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dasha Ivanova | |
0-0 | ||
Varvara Lepchenko | 2-0 | |
3-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Varvara Lepchenko | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-1 | Dasha Ivanova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Varvara Lepchenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-3 | Dasha Ivanova | |
0-0, 30-0 | ||
Varvara Lepchenko | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Varvara Lepchenko | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Dasha Ivanova | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Varvara Lepchenko | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Dasha Ivanova | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Varvara Lepchenko vs. Dasha Ivanova - Wzajemne mecze
14.06.20 | 1. runda | Varvara Lepchenko | Dasha Ivanova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Varvara Lepchenko form & Dasha Ivanova form
Varvara Lepchenko - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 0-2, - Varvara Lepchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Iva Jovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shannon Lam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Elizabeth Ionescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Claire Liu | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Solana Sierra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 6-72, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 7-66, 2-0, Whitney Osuigwe - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Romina Ccuno | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 6-2, 4-1, Louisa Chirico - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kalli Minor | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 0-1, - Varvara Lepchenko - krecz | szczegóły meczu |
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |