MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Varvara Kuznetsova | Sophia Fry | 6-3, 6-3 | W15 Batumi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
05.12.92, 31 lat
17528 $
05.12.92, 31 lat
17528 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
31.07.00, 23 lat
31.07.00, 23 lat
Varvara Kuznetsova vs. Sophia Fry - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Varvara Kuznetsova | Sophia Fry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Batumi | twarda |
Varvara Kuznetsova form & Sophia Fry form
Varvara Kuznetsova - ostatnie mecze
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
26.07.17 2. runda | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Polina Lyuksheva | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Sophia Fry - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 Klasyf. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
20.05.19 Klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |