MECZ
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Varvara Kuznetsova | Isabel Adrover Gallego | - nieobecny(a)/(i) | El Espinar | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
05.12.92, 31 lat
17528 $
05.12.92, 31 lat
17528 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
23.06.01, 22 lat
23.06.01, 22 lat
Varvara Kuznetsova vs. Isabel Adrover Gallego - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Varvara Kuznetsova | Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | El Espinar | twarda |
Varvara Kuznetsova form & Isabel Adrover Gallego form
Varvara Kuznetsova - ostatnie mecze
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
26.07.17 2. runda | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Polina Lyuksheva | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu |
Isabel Adrover Gallego - ostatnie mecze
W15 San - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Kate Fakih | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marika Jones | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Mochernak | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Marina Benito | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Alexa Graham | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Rita Colyer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Claudia De Las Heras Armenteras | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kailey Evans | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Jada Robinson | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Marti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |