MECZ
18.08.18 | Półfinał | Varvara Flink | Valeriya Strakhova | 6-3, 6-1 | Leipzig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Varvara Flink | Valeriya Strakhova | |
1. podanie % | 44/58 (76%) | 25/49 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/44 (61%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/14 (43%) | 5/24 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/49 (67%) | 25/58 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Valeriya Strakhova | |
2-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Varvara Flink | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Flink | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Varvara Flink | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Varvara Flink | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Valeriya Strakhova | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Varvara Flink vs. Valeriya Strakhova - Wzajemne mecze
18.08.18 | Półfinał | Varvara Flink | Valeriya Strakhova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
Varvara Flink form & Valeriya Strakhova form
Varvara Flink - ostatnie mecze
Tampico - twarda | ||||
24.10.22 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
08.08.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Rachel Gailis | - | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
15.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
10.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Valeriya Strakhova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
25.11.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu |