MECZ
14.04.18 | Finał | Varvara Flink | Gozal Ainitdinova | 6-0, 2-6, 6-0 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Flink | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Varvara Flink | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Flink | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Flink | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Varvara Flink | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Flink | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Flink | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Varvara Flink | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Varvara Flink | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Varvara Flink vs. Gozal Ainitdinova - Wzajemne mecze
29.05.18 | 1. runda | Varvara Flink | Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Andijan | twarda |
14.04.18 | Finał | Varvara Flink | Gozal Ainitdinova | 6-0, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Varvara Flink form & Gozal Ainitdinova form
Varvara Flink - ostatnie mecze
Tampico - twarda | ||||
24.10.22 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
08.08.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Rachel Gailis | - | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
15.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
10.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |