MECZ
29.10.16 | Półfinał | Varvara Flink | Elise Mertens | 6-4, 6-2 | Tampico | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Varvara Flink | Elise Mertens | |
1. podanie % | 44/61 (72%) | 39/65 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/44 (73%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/17 (35%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/65 (51%) | 23/61 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Varvara Flink vs. Elise Mertens - Wzajemne mecze
29.10.16 | Półfinał | Varvara Flink | Elise Mertens | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Tampico | twarda |
30.06.12 | 1. runda | Elise Mertens | Varvara Flink | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Varvara Flink form & Elise Mertens form
Varvara Flink - ostatnie mecze
Tampico - twarda | ||||
24.10.22 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
08.08.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Rachel Gailis | - | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
15.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
10.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Elise Mertens - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Taylor Townsend | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
13.03.24 4. runda | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 3. runda | vs. Naomi Osaka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-2, 2-0, Mayar Sherif - krecz | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
13.01.24 Finał | vs. Emma Navarro | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Daria Saville | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
04.01.24 3. runda | vs. Elena Rybakina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Daria Saville | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |