Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
05.05.02, 21 lat
14778 $
05.05.02, 21 lat
14778 $
Karola Patricia Bejenaru vs. Vanessa Ersoz - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Karola Patricia Bejenaru form & Vanessa Ersoz form
Karola Patricia Bejenaru - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 1-3, - Karola Patricia Bejenaru - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Vanessa Ersoz - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Shachf Lieberman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Anastasia Safta | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Madeleine Jessup | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Daria Maria Tudor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.22 2. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Ani Vangelova | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Aya El Sayed | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Farah Khalil | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |