MECZ
04.12.17 | 1. runda klasyf. | Vanesa Nikolovova | Maryna Kolb | 6-4, 6-1 | Jablonec Nad | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
17.07.01, 22 lat
17.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
13.03.97, 27 lat
25332 $
13.03.97, 27 lat
25332 $
Vanesa Nikolovova vs. Maryna Kolb - Wzajemne mecze
04.12.17 | 1. runda klasyf. | Vanesa Nikolovova | Maryna Kolb | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Jablonec Nad | dywanowa |
Vanesa Nikolovova form & Maryna Kolb form
Vanesa Nikolovova - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Tereza Jankovska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Yulia Sokolovskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Betina Stummer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Maryna Kolb - ostatnie mecze
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |