MECZ
06.07.14 | 2. runda klasyf. | Vanda Lukacs | Tamira Paszek | 3-6, 6-0, 4-0, - krecz | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vanda Lukacs | Tamira Paszek | |
1. podanie % | 45/69 (65%) | 42/76 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/45 (73%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/24 (33%) | 10/34 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/76 (55%) | 28/69 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/145 (57%) | 62/145 (43%) |
Double foul | 7 | 8 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vanda Lukacs vs. Tamira Paszek - Wzajemne mecze
11.07.15 | 1. runda klasyf. | Tamira Paszek | Vanda Lukacs | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
06.07.14 | 2. runda klasyf. | Vanda Lukacs | Tamira Paszek | 3-6, 6-0, 4-0, Tamira Paszek - krecz | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Vanda Lukacs form & Tamira Paszek form
Vanda Lukacs - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | - | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Stefana Lazar | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.22 Finał | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 0-1, - Vanda Lukacs - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Giulia Tedesco | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 7-68, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Agadir - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Chiara Girelli | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Jiho Shin | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Laia Petretic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-74, 1-1, Yu-Yun Li - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-5, - Vanda Lukacs - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 1. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 6-3, 2-1, Fatma Al Nabhani - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Tamira Paszek - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - krecz | szczegóły meczu |