INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Urzhumova vs. Keren Shlomo - Wzajemne mecze
26.01.15 | Półfinał | Valeriya Urzhumova | Keren Shlomo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Aktobe | halowa |
Valeriya Urzhumova form & Keren Shlomo form
Valeriya Urzhumova - ostatnie mecze
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Keren Shlomo - ostatnie mecze
Tel Aviv - twarda | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
24.10.16 1. runda | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
17.09.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.16 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.16 2. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buca Izmir - twarda | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - krecz | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
10.06.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
03.06.16 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.16 2. runda | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
25.05.16 2. runda | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - krecz | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
17.05.16 1. runda | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.04.16 1. runda | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |