Chorwacja
29.06.93, 30 lat
29.06.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Katja Milas vs. Valeriya Strakhova - Wzajemne mecze
18.02.13 | Klasyf. | Valeriya Strakhova | Katja Milas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Katja Milas form & Valeriya Strakhova form
Katja Milas - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Anna Popescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Betina Stummer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 2-0, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Eva Nyikos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cato Tangkau | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
22.06.18 Półfinał | vs. Nicole Nadel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.18 2. runda | vs. Lina Glushko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.18 Ćwierćfinał | vs. Shelly Bereznyak | Shelly Bereznyak - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.06.18 1. runda | vs. Maayan Sela | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Sarah Nikocevic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 0-3, - Katja Milas - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piran | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Valeriya Strakhova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
25.11.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 3. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu |