MECZ
08.07.18 | 1. runda klasyf. | Valeriya Solovyeva | Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | Contrexeville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valeriya Solovyeva | Claudia Coppola | |
1. podanie % | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 0/1 (0%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 1/3 (33%) | 1/5 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Solovyeva vs. Claudia Coppola - Wzajemne mecze
08.07.18 | 1. runda klasyf. | Valeriya Solovyeva | Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Contrexeville | ceglana |
Valeriya Solovyeva form & Claudia Coppola form
Valeriya Solovyeva - ostatnie mecze
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.06.18 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.18 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Claudia Coppola - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-3, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Julia Payola | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Federica Prati | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Shahar Biran | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
26.05.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | - Claudia Coppola - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Kamonwan Buayam | 6-0, 3-0, Kamonwan Buayam - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | - Claudia Coppola - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Lena Lutzeier | 5-7, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-3, 4-6, 1-3, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Greta Arn | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
03.10.18 2. runda | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-1, - Claudia Coppola - krecz | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Emerald Able | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Muntean | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |