INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Britt Geukens vs. Valeriya Solovyeva - Wzajemne mecze
01.03.18 | 2. runda | Valeriya Solovyeva | Britt Geukens | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Britt Geukens form & Valeriya Solovyeva form
Britt Geukens - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Lopez Giese | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Angelina Gabueva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Shalimar Talbi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.03.18 2. runda | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.02.18 Finał | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 Półfinał | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
22.02.18 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Jade Lewis | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.01.18 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.01.18 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.17 2. runda | vs. Giada Clerici | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Fang-Hsien Wu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Elina Vikhryanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.09.17 Półfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Valeriya Solovyeva - ostatnie mecze
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.06.18 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.18 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |