MECZ
11.12.17 | 1. runda klasyf. | Valeria Savinykh | Yu-Chieh Hsieh | 6-0, 6-3 | Dubai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajwan
23.07.93, 30 lat
106573 $
23.07.93, 30 lat
106573 $
Valeria Savinykh vs. Yu-Chieh Hsieh - Wzajemne mecze
11.12.17 | 1. runda klasyf. | Valeria Savinykh | Yu-Chieh Hsieh | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Dubai | twarda |
Valeria Savinykh form & Yu-Chieh Hsieh form
Valeria Savinykh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Hannah Klugman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - krecz | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Yu-Chieh Hsieh - ostatnie mecze
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - trawiasta | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
31.01.22 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.21 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Luan - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Naiman - twarda | ||||
29.06.18 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |