MECZ
25.10.19 | 2. runda | Valeria Savinykh | Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-4 | W25 Nanning | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Valeria Savinykh | Raluca Georgiana Serban | |
1. podanie % | 48/65 (74%) | 57/95 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/48 (63%) | 32/57 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/17 (29%) | 13/38 (34%) |
Zdobyte break-ball | 6/21 (29%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/95 (53%) | 30/65 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0 | ||
Valeria Savinykh | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Valeria Savinykh | 4-1 | |
0-0 | ||
Valeria Savinykh | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-4 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0 | ||
Valeria Savinykh | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Valeria Savinykh | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeria Savinykh | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0 | ||
4-2 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Valeria Savinykh | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-15 | ||
Valeria Savinykh | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeria Savinykh vs. Raluca Georgiana Serban - Wzajemne mecze
22.09.21 | 1. runda | Raluca Georgiana Serban | Valeria Savinykh | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Santarem | twarda |
25.10.19 | 2. runda | Valeria Savinykh | Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Nanning | twarda |
Valeria Savinykh form & Raluca Georgiana Serban form
Valeria Savinykh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - krecz | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Raluca Georgiana Serban - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu |