MECZ
07.06.16 | 1. runda | Valeria Nikolaev | Shelly Bereznyak | 6-3, 6-2 | Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Valeria Nikolaev | Shelly Bereznyak | |
1. podanie % | 40/62 (65%) | 26/57 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/40 (73%) | 17/26 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/57 (49%) | 24/62 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
12.02.97, 27 lat
12.02.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Valeria Nikolaev vs. Shelly Bereznyak - Wzajemne mecze
07.06.16 | 1. runda | Valeria Nikolaev | Shelly Bereznyak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Akko | twarda |
Valeria Nikolaev form & Shelly Bereznyak form
Valeria Nikolaev - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
20.11.17 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Kight | Beatrice Kight - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Emma Lioi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 5-0, Teodora Stinga - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Lena Greiner | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Semeli Dimitrakopoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Michaela Boev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kowall | 6-3, 3-0, Karolina Kowall - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
30.06.17 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.06.17 Ćwierćfinał | vs. Naomi Totka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.17 2. runda | vs. Marta Paigina | Marta Paigina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda | vs. Ofri Lankri | 4-1, Ofri Lankri - krecz | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Celine Kern | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Draganova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.17 1. runda | vs. Karoline Kurz | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Pauline Payet | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Nicole Rottmann | 7-62, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Marta Paigina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.16 1. runda | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Sean Lodzki | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Shelly Bereznyak - ostatnie mecze
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.21 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.21 Klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.08.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |