INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giulia Gatto-Monticone vs. Valentyna Ivakhnenko - Wzajemne mecze
11.01.21 | 1. runda klasyf. | Giulia Gatto-Monticone | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Dubai | twarda |
16.05.19 | 2. runda | Giulia Gatto-Monticone | Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Saint | ceglana |
13.10.17 | Ćwierćfinał | Valentyna Ivakhnenko | Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
25.06.12 | 1. runda | Giulia Gatto-Monticone | Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
Giulia Gatto-Monticone form & Valentyna Ivakhnenko form
Giulia Gatto-Monticone - ostatnie mecze
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.22 2. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Valentyna Ivakhnenko - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
11.08.21 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |