MECZ
22.09.17 | Ćwierćfinał | Valentyna Ivakhnenko | Cagla Buyukakcay | 6-72, 7-62, 6-1 | Saint Malo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valentyna Ivakhnenko | Cagla Buyukakcay | |
1. podanie % | 92/133 (69%) | 71/106 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/92 (55%) | 32/71 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/41 (39%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 10/14 (71%) | 8/19 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 60/106 (57%) | 66/133 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 127/239 (53%) | 112/239 (47%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valentyna Ivakhnenko vs. Cagla Buyukakcay - Wzajemne mecze
22.09.17 | Ćwierćfinał | Valentyna Ivakhnenko | Cagla Buyukakcay | 6-72, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | Saint Malo | ceglana |
29.10.12 | Ćwierćfinał | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Istanbul | halowa |
09.09.12 | 2. runda klasyf. | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
20.02.12 | 1. runda | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Moscow | halowa |
28.06.10 | 2. runda | Cagla Buyukakcay | Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Pozoblanco | twarda |
Valentyna Ivakhnenko form & Cagla Buyukakcay form
Valentyna Ivakhnenko - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
11.08.21 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Cagla Buyukakcay - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |