MECZ
11.03.20 | 1. runda | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 2-6, 7-61, 7-65 | W25 Olimpia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | |
1. podanie % | 67/117 (57%) | 72/127 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/67 (54%) | 45/72 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/50 (46%) | 24/55 (44%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 9/16 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/127 (46%) | 58/117 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 117/244 (48%) | 127/244 (52%) |
Double foul | 12 | 6 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
0-3 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-4 | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 1-3 | |
0-0, 0-30 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-4 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-5 | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 6-6 | |
0-0, 1-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 0-1 | |
Valentini Grammatikopoulou | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentini Grammatikopoulou | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Karin Kennel | |
0-0, 1-0, 2-3, 3-3, 4-3, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valentini Grammatikopoulou vs. Karin Kennel - Wzajemne mecze
11.03.20 | 1. runda | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 2-6, 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | W25 Olimpia | ceglana |
24.08.15 | 2. runda | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Rotterdam | ceglana |
08.04.13 | Półfinał | Karin Kennel | Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Heraklion | dywanowa |
05.11.12 | 2. runda klasyf. | Valentini Grammatikopoulou | Karin Kennel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Heraklion | dywanowa |
Valentini Grammatikopoulou form & Karin Kennel form
Valentini Grammatikopoulou - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Karin Kennel - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.11.19 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |