MECZ
17.02.14 | 1. runda klasyf. | Valentini Grammatikopoulou | Elizabeth Kilborn | 6-3, 6-3 | Surprise | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
18.02.91, 33 lat
18.02.91, 33 lat
Valentini Grammatikopoulou vs. Elizabeth Kilborn - Wzajemne mecze
17.02.14 | 1. runda klasyf. | Valentini Grammatikopoulou | Elizabeth Kilborn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Surprise | twarda |
Valentini Grammatikopoulou form & Elizabeth Kilborn form
Valentini Grammatikopoulou - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Elizabeth Kilborn - ostatnie mecze
Raleigh - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Kim Kermet | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
07.04.14 1. runda klasyf. | vs. Sianna Simmons | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda klasyf. | vs. Karina Traxler | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Innisbrook - ceglana | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
10.03.14 1. runda klasyf. | vs. Simone Vranov-Brown | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.14 Klasyf. | vs. Kaitlyn Mccarthy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Irapuato - twarda | ||||
03.03.14 Klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 7-63, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surprise - twarda | ||||
17.02.14 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
10.02.14 1. runda | vs. Christina Makarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.14 1. runda klasyf. | vs. Jessica Perez | 7-5, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.14 Klasyf. | vs. Carolina Betancourt | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.14 2. runda klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
20.01.14 2. runda | vs. Wendy Qi-Wen Zhang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.14 1. runda | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-0, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
13.01.14 1. runda | vs. Katarina Guarino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 2. runda | vs. Sonja Molnar | 1-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Klasyf. | vs. Marthe-Eugenie Sime | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.12.13 1. runda klasyf. | vs. Milica Panic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.12.13 Klasyf. | vs. Dajana Dukic | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.12.13 1. runda | vs. Nikola Horakova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.13 1. runda klasyf. | vs. Daniela Ciobanu | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.13 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.11.13 1. runda | vs. Violetta Degtiareva | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.11.13 1. runda klasyf. | vs. Judith Bohnenkamp-Serena | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.11.13 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Quintana Roo - twarda | ||||
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Cisneros | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Quintana Roo - twarda | ||||
14.10.13 Klasyf. | vs. Maria Jose Zacarias | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.13 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
07.10.13 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Riley | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |