MECZ
03.04.19 | 1. runda | Valentina Ryser | Mylene Halemai | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Valentina Ryser | Mylene Halemai | |
1. podanie % | 37/55 (67%) | 31/49 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 13/31 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 4/18 (22%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/49 (65%) | 23/55 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Double foul | 0 | 8 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentina Ryser | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Valentina Ryser | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valentina Ryser vs. Mylene Halemai - Wzajemne mecze
03.04.19 | 1. runda | Valentina Ryser | Mylene Halemai | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Valentina Ryser form & Mylene Halemai form
Valentina Ryser - ostatnie mecze
Mylene Halemai - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |