MECZ
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Valentina Lia | Andreia Beberechi | 5-7, 6-3, 6-2 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
21.09.95, 28 lat
21.09.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
17.02.97, 27 lat
17.02.97, 27 lat
Valentina Lia vs. Andreia Beberechi - Wzajemne mecze
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Valentina Lia | Andreia Beberechi | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Valentina Lia form & Andreia Beberechi form
Valentina Lia - ostatnie mecze
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
28.08.17 Klasyf. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Chiara Giaquinta | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Elyse Lavender | 5-5, Elyse Lavender - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Sheetal Shetty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Xiaoxi Zhao | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Elyse Lavender | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Andjela Novcic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Swara Kulkarni | 2-6, 2-2, Swara Kulkarni - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.05.17 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.05.17 2. runda | vs. Francesca Sella | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.17 1. runda | vs. Anna Stefani | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Chelsea May Samways | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
08.03.17 1. runda | vs. Costanza Pera | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Buenanjo Gabija | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Iga Swiatek | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
11.04.11 | vs. Urska Krzisnik | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Andreia Beberechi - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
13.10.19 Klasyf. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - krecz | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - krecz | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - krecz | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |