MECZ
12.03.18 | 2. runda klasyf. | Valentina Abrile | Renata Dias | 6-2, 6-1 | Sao Jose | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Argentyna
08.04.97, 26 lat
08.04.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
10.09.80, 43 lat
10.09.80, 43 lat
Valentina Abrile vs. Renata Dias - Wzajemne mecze
12.03.18 | 2. runda klasyf. | Valentina Abrile | Renata Dias | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Sao Jose | ceglana |
Valentina Abrile form & Renata Dias form
Valentina Abrile - ostatnie mecze
Villa Del - ceglana | ||||
10.11.18 Klasyf. | vs. Christina Shakovets | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.05.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Julia Riera | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Milagros Jaime | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Jimena Paula Garbino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Milagros Jaime | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Agostina Bigotti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Alice Garcia | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Renata Dias | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Spicacci | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
20.12.17 2. runda | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Fernanda Brito | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Shleptsova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, Anastasiia Gevel - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Kseniya Ternova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Victoria Bosio | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Maia Lumsden | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Renata Dias - ostatnie mecze
Asuncion - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz | 6-4, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Valentina Abrile | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Andrea Renee Villarreal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 2-6, - Renata Dias - krecz | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Sabrina Dos Reis | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.12 Klasyf. | vs. Ana Carolina Sigaki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fortaleza - twarda | ||||
01.12.08 1. runda | vs. Monique Albuquerque | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
10.11.08 1. runda | vs. Josella Francisca Valderrama Ahumada | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lima - ceglana | ||||
27.10.08 1. runda | vs. Melina Ferrero | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima - ceglana | ||||
13.10.08 1. runda | vs. Natali Coronel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mogi Das - ceglana | ||||
06.10.08 1. runda | vs. Gabriela Scaff-Haddad | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.08 2. runda | vs. Marina Giral Lores | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serra Negra - ceglana | ||||
22.09.08 1. runda | vs. Nathalia Rossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santos - ceglana | ||||
08.09.08 2. runda | vs. Natalia Guitler | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.08 1. runda | vs. Nayara Candido De Moraes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Craiova - ceglana | ||||
09.06.08 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pitesti - ceglana | ||||
02.06.08 1. runda | vs. Cristina-Madalina Stancu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
26.11.07 2. runda | vs. Carla Beltrami | 3-6, 1-4, - Renata Dias - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.07 1. runda | vs. Ana Maria Henriquez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lima - ceglana | ||||
05.11.07 1. runda | vs. Maria-Fernanda Alvarez-Teran | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Serra Negra - ceglana | ||||
15.10.07 1. runda | vs. Mariana Lopez-Terribile | 0-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.07.07 1. runda | vs. Marcela Fonseca-Villarreal | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
07.05.07 1. runda | vs. Guadalupe Moreno | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
13.11.06 1. runda | vs. Guillermina Zukerman | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Itajai - ceglana | ||||
06.11.06 1. runda | vs. Veronica Spiegel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |