Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
21.04.96, 27 lat
21.04.96, 27 lat
Arina Gabriela Vasilescu vs. Utaka Kishigami - Wzajemne mecze
10.12.18 | 2. runda klasyf. | Utaka Kishigami | Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Arina Gabriela Vasilescu form & Utaka Kishigami form
Arina Gabriela Vasilescu - ostatnie mecze
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Utaka Kishigami - ostatnie mecze
W25 Yokohama - twarda | ||||
03.03.20 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 2. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nanao - dywanowa | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
18.12.18 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.12.18 2. runda | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |