MECZ
13.06.17 | 1. runda | Usue Maitane Arconada | Myrtille Georges | 1-6, 6-0, 7-66 | Barcelona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Usue Maitane Arconada | Myrtille Georges | |
1. podanie % | 47/86 (55%) | 45/88 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/47 (53%) | 25/45 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/39 (33%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte break-ball | 8/17 (47%) | 8/14 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/88 (56%) | 48/86 (56%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/174 (50%) | 87/174 (50%) |
Double foul | 9 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Usue Maitane Arconada vs. Myrtille Georges - Wzajemne mecze
13.06.17 | 1. runda | Usue Maitane Arconada | Myrtille Georges | 1-6, 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
Usue Maitane Arconada form & Myrtille Georges form
Usue Maitane Arconada - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
29.01.22 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
05.01.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
03.10.21 Finał | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.21 Półfinał | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
19.09.21 1. runda | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
04.08.21 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Myrtille Georges - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.20 Klasyf. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.07.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |