MECZ
05.09.19 | 3. runda | Usue Maitane Arconada | Jana Cepelova | 6-0, 4-1, - krecz | New Haven | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Usue Maitane Arconada | Jana Cepelova | |
1. podanie % | 22/38 (58%) | 18/26 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/22 (68%) | 4/18 (22%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 2/8 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/26 (77%) | 15/38 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 43/64 (67%) | 21/64 (33%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Usue Maitane Arconada | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Usue Maitane Arconada | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Usue Maitane Arconada | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Usue Maitane Arconada | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Usue Maitane Arconada | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jana Cepelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Usue Maitane Arconada | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jana Cepelova | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Usue Maitane Arconada vs. Jana Cepelova - Wzajemne mecze
05.09.19 | 3. runda | Usue Maitane Arconada | Jana Cepelova | 6-0, 4-1, Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | New Haven | twarda |
15.08.19 | Ćwierćfinał | Usue Maitane Arconada | Jana Cepelova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Concord | twarda |
Usue Maitane Arconada form & Jana Cepelova form
Usue Maitane Arconada - ostatnie mecze
Charleston - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
29.01.22 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.22 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
05.01.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
03.10.21 Finał | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.21 Półfinał | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.21 1. runda | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
19.09.21 1. runda | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
04.08.21 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.21 1. runda | vs. Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Jana Cepelova - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
17.10.20 1. runda klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
13.09.20 Finał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.09.20 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
22.02.20 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.11.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
05.09.19 3. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |