MECZ
10.03.18 | 1. runda klasyf. | Urszula Radwanska | Xinyu Jiang | 6-1, 6-4 | Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Urszula Radwanska | Xinyu Jiang | |
1. podanie % | 31/54 (57%) | 31/52 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/31 (65%) | 17/31 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Xinyu Jiang | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Xinyu Jiang | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Xinyu Jiang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Xinyu Jiang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-1 | Xinyu Jiang | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Xinyu Jiang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Xinyu Jiang | |
2-0 | Xinyu Jiang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Xinyu Jiang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-2 | Xinyu Jiang | |
0-0, 15-40 | ||
3-3 | Xinyu Jiang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Urszula Radwanska | 5-3 | |
5-4 | Xinyu Jiang | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Urszula Radwanska vs. Xinyu Jiang - Wzajemne mecze
10.03.18 | 1. runda klasyf. | Urszula Radwanska | Xinyu Jiang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
23.10.17 | 1. runda klasyf. | Urszula Radwanska | Xinyu Jiang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Liuzhou | twarda |
Urszula Radwanska form & Xinyu Jiang form
Urszula Radwanska - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Xinyu Jiang - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Fangzhou Liu | - Xinyu Jiang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Yifan Sun | 6-1, Yifan Sun - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 2-6, 0-1, - Xinyu Jiang - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Yuxin Zhang 2 | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Yujiao Che | - Xinyu Jiang - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
02.06.23 2. runda | vs. Dabin Kim | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Qianhui Tang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
21.05.23 Finał | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 3-6, 0-3, - Xinyu Jiang - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 7-66, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Han Hyeongju | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |