MECZ
18.10.17 | 1. runda | Ulrikke Eikeri | Erin Routliffe | 6-1, 6-2 | Florence | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ulrikke Eikeri | Erin Routliffe | |
1. podanie % | 42/56 (75%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/42 (60%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ulrikke Eikeri vs. Erin Routliffe - Wzajemne mecze
18.10.17 | 1. runda | Ulrikke Eikeri | Erin Routliffe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Florence | twarda |
Ulrikke Eikeri form & Erin Routliffe form
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Erin Routliffe - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Elina Svitolina | - Erin Routliffe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
21.08.22 Klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Newport - twarda | ||||
02.03.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - twarda | ||||
26.01.21 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
11.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |