MECZ
14.10.17 | Półfinał | Ulrikke Eikeri | Anna Tatishvili | 7-5, 3-0, - krecz | Sumter | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ulrikke Eikeri | Anna Tatishvili | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 45/56 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/34 (47%) | 20/45 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/56 (61%) | 27/57 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ulrikke Eikeri vs. Anna Tatishvili - Wzajemne mecze
14.10.17 | Półfinał | Ulrikke Eikeri | Anna Tatishvili | 7-5, 3-0, Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | Sumter | twarda |
07.10.13 | Półfinał | Anna Tatishvili | Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Macon | twarda |
Ulrikke Eikeri form & Anna Tatishvili form
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anna Tatishvili - ostatnie mecze
W60+H Rome - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Grymalska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Timea Bacsinszky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
14.10.17 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jovana Jovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Tara Moore | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Scotty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Zoe Cauthen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Deigman | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quebec City - halowa | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Lucie Safarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Sofia Kenin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sacramento - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockton - twarda | ||||
20.07.17 2. runda | vs. Ashley Kratzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.17 1. runda | vs. Jennifer Elie | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
28.06.17 1. runda | vs. Julia Elbaba | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-4, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.17 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
30.06.16 1. runda | vs. Mandy Minella | 5-7, 0-3, - Anna Tatishvili - krecz | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.16 2. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.16 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |