MECZ
16.09.20 | 1. runda | Ulrikke Eikeri | Anna Morgina | 6-1, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ulrikke Eikeri | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Anna Morgina | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
4-2 | Anna Morgina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ulrikke Eikeri vs. Anna Morgina - Wzajemne mecze
16.09.20 | 1. runda | Ulrikke Eikeri | Anna Morgina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Ulrikke Eikeri form & Anna Morgina form
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anna Morgina - ostatnie mecze
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.20 2. runda | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.20 Półfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |