MECZ
11.11.18 | 1. runda klasyf. | Tiphanie Lemaitre | Miranda Poile | 7-5, 6-1 | Norman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.12.93, 30 lat
21.12.93, 30 lat
Tiphanie Lemaitre vs. Miranda Poile - Wzajemne mecze
11.11.18 | 1. runda klasyf. | Tiphanie Lemaitre | Miranda Poile | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Tiphanie Lemaitre form & Miranda Poile form
Tiphanie Lemaitre - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-4, Sara Daavettila - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ashton Bowers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 7-5, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 2-6, 0-3, - Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 1-3, - Tiphanie Lemaitre - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Korneeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Miranda Poile - ostatnie mecze
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lindsay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Pudelka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Abigail Gunawan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Crossman | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
21.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mehar Kohli | 0-1, - Miranda Poile - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elektra Arseniou | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Taylah Lawless | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lozitskaya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 5-7, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Sun Bin Kim | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ji Hyeon Seo | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Alesiani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Andreina Pino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Mattiolo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Joksovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-72, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 6-0, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Perth - twarda | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.19 1. runda klasyf. | vs. Rachel Mellor | 2-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Port - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |